نتایج جستجو برای عبارت :

آقای حقگو

چند سال پیش وقتی وارد دانشگاه شدم به صورت اتفاقی با انجمن ادبی دانشگاه آشنا شدم.
تو انجمن فعالیت داشتم و شعر می نوشتم.
آقایی به نام آقای حقگو تو این انجمن فعالیت داشتن که امیدوارم
 هر جا هستن پیروز و موفق باشن.
یکی از شعرهای آقای حقگو رو برای خودم یادداشت کرده بودم امروز اتفاقی دفترم رو برداشتم و یاد انجمن ادبی و شعرهای خودم و این شعر آقای حقگو افتادم.
یادش بخیر.
این شعر رو با صدای خودم خوندم و براتون تو این پست فرستادم.
امیدوارم اون قدری که من
یکی دیگر از شعب فعال باشگاه والیبال مبین ، شعبه شهیدان صادق زاده در شرق تهران و در محله نظام آباد و سبلان می باشد.
بازیکنان در  رده های سنی مینی والیبال و نوجوان و جوان  در این شعبه تحت آموزش های تخصصی می باشند.

آدرس:
تهران ، خیابان سبلان جنوبی ، کوچه شهید حقگو ، باشگاه شهیدان صادق زاده .

ساعت کلاس :
در فصل های بهار ، پاییز ، زمستان

دوشنبه ها    :  15  الی 16:30
پنج شنبه ها  :  9 الی 10:30

ساعت کلاس در  فصل  تابستان  به زودی اطلاع رسانی میشود.

چرا همه تون وقتی مشکل دارید میاد سریع پست میذارید، ولی وقتی مشکل تون حل شد نمیاید بگید تا همه کسانی که کامنت گذاشتن براتون خوشحال بشن؟
جدیدا فهمیدم از کاربران قدیمی؛ 
آقای حافظ رندانه، آقای امیر محمد cr7، آقای علیرضا 1369، آقای بهمن بهمنی، خانم رضوان حقگو، خانم سحر، خانم پرینازم، خانم عذرا، خانم نارنجی، خانم الی ۲۳ و شاید خیلی های دیگه که ما خبر نداریم ازدواج کردند.
ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی آترامارت با جشنواره ی اقساطی تمامی محصولات دیجیتال، علاوه بر معامله اقساطی تمامی کالاها با تعداد اقساط درخواستی مشتریان، تخفیف ۳۰ هزار تومانی برای تمامی کالاها تو نظر خمود است تا سهم کوچکی در گرمای قوم های مشتریان عزیز در این شب سرد زمستانی داشته باشد. فروشگاه اینترنتی آترامارت با چندین سال سابقه ی فعالیت مستمر درون مرزوبوم ی فروش کالاهای دیجیتال هم زمان حال در زمره ی شرکت های گرامی این حوزه است.ساختار مدیریتی این مجموع
دانلود آهنگ شاد شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
از پدرام پالیز تقویم شمسی – شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
دانلود آهنگ شاد و رقصی شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی 
شنیدم زیبایی کل آرایش دنیایی
Pedram Paliz – Taghvim Shamsi

خواننده
پدرام پالیز

نام ترانه
تقویم شمسی

ملودی
پدرام پالیز

شعر